انتخاب یک دستگاه بستنی ساز خوب

انتخاب یک دستگاه بستنی ساز خوب، بستنی یکی از گزینه های انتخابی در هر زمان از فصل است اما در تابستان شادی زیادی را برای افراد فراهم می کند.

دستگاه بستنی ساز یکی از تجهیزات اصلی کافی شاپ ها به شمار می آید و این دستگاه برای هر کافی شاپ یا مغازه بستنی فروشی لازم است.


اجزای دستگاه های بستنی ساز


تمامی دستگاه های بستنی ساز از سه بخش اصلی همزن، یک مخزن استوانه ای خارجی و یک محفظه هستند. محفظه دستگاه بخشی از دستگاه است که مواد بستنی در آن قرار می گیرد و سپس محفظه داخل مخزن خارجی نگه داشته می شود و همزن دستگاه در مرکز محفظه اصلی ثابت است. همزن توسط موتور الکتریکی هدایت می شود و ممکن است در برخی از مدل ها به وسیله باتری کار کند. دستگاه های بستنی ساز که بخشی از تجهیزات کافی شاپ ها را تشکیل می دهند به دو دسته که شامل دستگا هایی که نیاز به فریز کردن کاسه از قبل دارند و دستگاه هایی با واحدهای فریزر داخلی هستند تقسیم می شوند. دستگاه های فریز کاسه به صورت دستی کار می کنند پس باید مراقب آن ها باشید و دستگاه های فریزر داخلی قطعات بزرگ تری دارند و روی میز کافی شاپ قرار می گیرند.


نکاتی که در خرید دستگاه بستنی ساز باید در نظر بگیریم


1- کسانی که به درست کردن دسرهای رنگارنگ علاقه دارند به خوبی میدانند که لذت آماده کردن یک دسر خوشمزه در منزل فوق العاده است.
2- بدانید که برخی از دسرها و محصولات آماده کارخانه ای از موادی استفاده می شوند که سالم نیستند و ممکن است شما به آنها حساسیت داشته باشید.
3- با وجود یک دستگاه بستنی ساز در منزل می توانید هر مزه ای که در نظر دارید را به بستنی انتقال دهید.


نتیجه گیری


زمانی که شروع به جستجو برای یافتن خرید دستگاه بستنی ساز می کنید متوجه می شوید که، چند نوع کلی از بستنی ساز وجود دارد که این انواع زیاد، متنوع نیستند اما قیمت های و مدل های متفاوتی دارند.